" بسم الله الرحمن الرحیم " خستگی عامل نتایج ضعیف والیبال داماش در مسابقات است - دوستدار علیرضا نادی
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

خستگی عامل نتایج ضعیف والیبال داماش در مسابقات است

چهارشنبه 29 دی 1389

کاپیتان تیم والیبال داماش گیلان گفت: بازیکنان تیم والیبال داماش گیلان پس از بازگشت از بازی‌های ملی خسته شدند و خستگی عامل نتایج ضعیف این تیم در رقابت‌های فصل جاری بوده است.


علیرضا نادی در حاشیه حضور تیمش در کرمان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: داماش گیلان در رقابت‌های فصل جاری جایگاه خوبی را ندارد و تیم کرمان, تیم بسیار سخت‌کوش و هماهنگی است، اما بازیکنان تیم داماش تمام سعی خود را می‌کنند که این دیوار مستحکم را در هم بشکنند.
وی افزود: بازیکنان پس از بازگشت از بازی‌های ملی خسته شدند و خستگی عامل نتایج ضعیف تیم والیبال داماش گیلان در رقابت‌های فصل جاری بوده است و امیدواریم با برد در مسابقه امروز مقابل هیئت والیبال کرمان راه خود را برای رسیدن به عناوین بالای جدول هموار کنیم.
عضو ملی‌پوش تیم داماش گیلان تصریح کرد: انگیزه‌های بالایی برای صعود به مرحله بعد داریم و به علت اینکه چهار تیم از هشت تیم حاضر در رقابت‌های فصل جاری به مرحله بعد صعود می‌کنند، موجب جذاب‌تر شدن لیگ شده است و تمام تیم‌ها انگیزه صعود به مرحله بعد را دارند.
نادی خاطرنشان کرد: دو گروه شدن مسابقات به جذاب‌تر شدن لیگ منجر شده است و تیم‌ها مانند فصل گذشته که همه در یک گروه قرار داشتند، دارای انگیزه‌های پایینی نیستند و از انگیزه‌های بالایی برخوردار هستند.
وی بیان داشت: کسب مقام دوم در آسیا بسیار مقام خوبی برای ایران به شمار می‌آید و در بازی ژاپن بازیکنان ایران تلاش بسیاری را از خود به نمایش گذاشتند، اما ژاپن استحقاق قهرمانی را در این مسابقات داشت.
کاپیتان تیم والیبال داماش گیلان گفت: اینکه والیبال ایران از حالت دو قطبی خارج شده و همه تیم‌ها به صورت یکسان شانس صعود به مرحله بعد را دارند، سبب جذابیت لیگ می‌شود و به پیشرفت والیبال ایران در رده‌های ملی کمک بسیاری می‌کند.
تیم داماش گیلان شامگاه چهارشنبه 15 دی‌ماه جاری مقابل تیم هیئت والیبال کرمان قرارگرفت و این بازی به نحوی حکم مرگ و زندگی را برای هر دو تیم داشت زیرا داماش با شکست در این مسابقه شانس خود را برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم کم رنگ‌تر می‌کرد و کرمان با پیروزی در مسابقه حکم صدرنشینی خود را در مسابقات نیم فصل سال جاری امضا می‌کرد.
Checkpagerank.net