" بسم الله الرحمن الرحیم " پیروزی والیبال داماش گیلان مقابل ارتعاشات صنعتی تهران - دوستدار علیرضا نادی
X
تبلیغات
رایتل
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

پیروزی والیبال داماش گیلان مقابل ارتعاشات صنعتی تهران

پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

تیم والیبال داماش گیلان در نخستین میزبانی این فصل در رشت برابر ارتعاشات صنعتی تهران به برتری رسید.


به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، تیم والیبال داماش گیلان در دومین دیدار دور برگشت لیگ برتر والیبال بزرگسالان کشور عصر امروز با حمایت پرشور هوادارانش در سالن کارگران رشت با نتیجه سه بر صفر ارتعاشات صنعتی تهران را شکست داد.
تیم والیبال داماش گیلان این نتیجه و کسب 13 امتیاز در مکان سوم جدول گروه نخست قرار گرفت.
سرمربی تیم والیبال داماش گیلان با قدردانی از تماشاگران این تیم به خبرنگاران گفت: سرمایه هر تیمی تماشاگرانش است و ما امروز با یک بازی خوب توانستیم مزد زحمات آنها را بدهیم.
حسین معدنی با اشاره به اینکه بیشتر بازیکنان داماش ملی‌پوش هستند، افزود: شرکت در تورنمنت‌های جهانی و بین‌المللی بازیکنانم را خسته کرده و هنوز به هماهنگی کامل نرسیدیم که بازی به بازی بهتر می‌شویم.
وی درباره دیدار تیم‌های والیبال داماش گیلان و ارتعاشات صنعتی تهران بیان داشت: بازی خوبی بود و هر دو تیم نیز خوب ظاهر شدند.
معدنی ادامه داد: بیشتر بازیکنان تیم والیبال داماش گیلان ملی‌پوش هستند و آنها به دلیل حضور در اردوهای تیم ملی، انرژی زیادی صرف کردند.
وی با ابراز خرسندی از تشویق‌های مکرر طرفداران تیم والیبال داماش گیلان، خاطرنشان کرد: سخن برخی جراید و رسانه‌های محلی مبنی بر اصرار بازیکنان ملی‌پوش این تیم به انجام بازی‌های خانگی داماش در تهران کذب است.
سرمربی تیم والیبال داماش گیلان اضافه کرد: این حرف‌ها شایعه است که بازیکنان درخواست کنند بازی‌های خانگی تیم والیبال داماش گیلان در تهران برگزار شود.
سرمربی تیم والیبال ارتعاشات صنعتی نیز در این گفت‌وگو دلیل باخت تیمش را قدرت بالای داماش دانست و اظهار داشت: این تیم با مهره‌های بسیار قوی که دارد اگر قهرمان لیگ نشود باید کادر فنی داماش را جریمه کرد.
علی نقدی حضور پرشور تماشاگران گیلانی داماش را یکی دیگر از دلایل پیروزی این تیم دانست و افزود: تیم خصوصی مانند ارتعاشات صنعتی در تهران افسوس حضور تماشاگران را می‌خورد و از این نظر بسیار متضرر شده است.
وی ادامه داد: ما بازیکنان جوان زیادی داریم که در این دیدار نیز حضور داشتند ولی بیشتر بازیکنان تیم والیبال داماش گیلان، ملی‌پوش و باتجربه هستند.
سرمربی تیم والیبال ارتعاشات صنعتی تهران خاطرنشان کرد: می‌دانستیم که بازی سختی را باید برابر تیم والیبال داماش گیلان برگزار کنیم ولی چنین نتیجه و باختی را پیش‌بینی نمی‌کردیم.
Checkpagerank.net