" بسم الله الرحمن الرحیم " برنامه مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در تهران اعلام شد - دوستدار علیرضا نادی
X
تبلیغات
نماشا
رایتل
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

برنامه مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در تهران اعلام شد

پنج‌شنبه 9 تیر 1390
برنامه های شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا که از 30 شهریور تا 7 مهر ماه سال جاری با شرکت 16 تیم در تهران برگزار می شود، اعلام شد.
برنامه مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در تهران اعلام شد
به گزارش روز دوشنبه فدراسیون والیبال، برنامه این رقابت ها به کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام شد که پس از بررسی های لازم، AVC موافقت خود را با برنامه پیشنهادی اعلام کرد.
بدین ترتیب شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 30 شهریور ماه با یک بازی در سالن شماره یک سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی و یک بازی در سالن شماره دو سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی آغاز خواهد شد که برنامه کامل آن به شرح زیر است:
دور مقدماتی
چهارشنبه 30 شهریور:
1- ساعت10 – گروه A – سالن شماره یک : هندوستان - چین تایپه
2- ساعت 14 – گروه C – سالن شماره یک: پاکستان – قزاقستان
3- ساعت 16 – گروه C – سالن شماره یک : ژاپن – تایلند
4- ساعت 18 – گروه A – سالن شماره یک : افغانستان – ایران
5- ساعت 10 – گروه D – سالن شماره دو : قطر – ترکمنستان
6- ساعت 14 – گروه B – سالن شماره دو : چین – سریلانکا
7- ساعت 16 – گروهD - سالن شماره دو : استرلیا – کره
8- ساعت 18 – گروه B - سالن شماره دو : اندونزی – ازبکستان
پنجشنبه 31 شهریور :
9- ساعت 10 – گروه A – سالن شماره یک : قزاقستان – تایلند
10- ساعت 14 – گروه C – سالن شماره یک : هند – افغانستان
11- ساعت 16 – گروه C - سالن شماره یک : پاکستان – ژاپن
12- ساعت 18 – گروه A – سالن شماره یک : چین تایپه – ایران
13- ساعت 10 – گروه D – سالن شماره دو : کره – ترکمنستان
14- ساعت 14 – گروه B – سالن شماره دو : ازبکستان – سریلانکا
15- ساعت 16 – گروه B – سالن شماره دو : اندونزی – چین
16- ساعت 18 – گروه D – سالن شماره دو : استرالیا – قطر
جمعه 1 مهر :
17- ساعت 10 – گروه A – سالن شماره یک : افغانستان – چین تایپه
18- ساعت 14 – گروه C – سالن شماره یک : ژاپن – قزاقستان
19- ساعت 16 – گروه C – سالن شماره یک : تایلند – پاکستان
20- ساعت 18 – گروه A – سالن شماره یک : ایران – هند
21- ساعت 10 – گروه B – سالن شماره دو : چین – ازبکستان
22- ساعت 14 – گروه B – سالن شماره دو : سریلانکا – اندونزی
23- ساعت 16 – گروه D – سالن شماره دو : ترکمنستان – استرالیا
24- ساعت 18 – گروه D – سالن شماره دو : قطر – کره

Checkpagerank.net