" بسم الله الرحمن الرحیم " تازه واردها نیاز به تقویت روحی دارند - دوستدار علیرضا نادی
X
تبلیغات
رایتل
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

تازه واردها نیاز به تقویت روحی دارند

جمعه 31 تیر 1390
پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: خوشبختانه از امروز وضعیت تمرینات ما در اندونزی برای حضور در مسابقات جام باشگاه های آسیا بهتر شده است.

پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال پیکان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: با وجود آنکه روزهای نخست حضورمان در اندونزی از برگزار کنندگان درخواست در اختیار گذاشتن یک سالن استاندارد مطلوب را کردیم اما آنها فقط می گفتند ما در شهر پالمبانگ سالن خوب نداریم اما امروز 30 تیر وقتی برای انجام برنامه بدنسازی و کار با وزنه از آنها درخواست سالن کردیم یک مجموعه مطلوب را به ما معرفی کردند و این امر حاکی از آن است که مشکل کمبود امکانات حل شده است.
وی گفت: خوشبختانه طبق هماهنگی انجام شده شش ملی پوش تیم پیکان شب گذشته 29 تیر به این تیم ملحق شدند ،آنها به دلیل حضور در تورنمت بین المللی چین با خستگی جسمانی و افت روحی همراه هستند اما با توجه به کمبود زمان شرایط را برای رفع این مشکل فراهم خواهیم کرد.
وی پاسخ به این سوال که آیا در اندونزی مسائل حاشیه ای خاص دیگری نیز وجود دارد گفت: خوشبختانه ما تمام حاشیه ها را در تهران جا گذاشتیم و در اندونزی هیچ گونه مشکل حاشیه ای وجود ندارد و تمرینات را در طول پنج روز اخیر با شش بازیکن و از امروز 30 تیر با حضور 12 والیبالیست آغاز و دنبال خواهیم کرد و آمادگی بازیکنان در شرایط ایده آل و مطلوبی است.

 *برای تیم پیکان آرزوی پیروزی،قهرمانی و موفقیت میکنم*
ایشالله دست پر برگردید ♥

Checkpagerank.net