" بسم الله الرحمن الرحیم " ورود تیم ملی بزرگسالان ایران به محل مسابقات - دوستدار علیرضا نادی
X
تبلیغات
رایتل
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

ورود تیم ملی بزرگسالان ایران به محل مسابقات

پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

http://www.damashsc.com/fa/images/stories/pic/1389-10-2/da%20sa%203.JPG

تیم ملی بزرگسالان ایران که برای شرکت در تورنمنت بین المللی اسلونی ساعت 5 بامداد امروز تهران را به مقصد وین ترک کرد، پس از 4 ساعت پرواز به وین پایتخت اتریش رسید  وسپس از طی مسافتی دو ساعت ونیمه به شهر ماریبور(محل برگزاری مسابقات) در اسلونی رسید.

کاروان والیبال ایران متشکل از
 امیر حسینی، مهدی مهدوی، علیرضا نادی، محمد موسوی، حسام بخششی، جواد محمد نژادی،  فرهاد نظری افشار، آرش کشاورزی، آرش کمالوند، حمزه زرینی، امیر غفور، مهدی بازار گرد، فرهاد ظریف  فرهاد قائمی و امیر خوش خبربه عنوان سرپرست، خولیو و لاسکو به عنوان سرمربی، خوان سیچلو آرژانتینی و رضا ابراهیمی به عنوان مربی و دکترعلیرضا تفضلی به عنوان پزشک در هتل هاباکوک اسکان پیدا کردند و پس از برگزاری یک جلسه تمرین سبک کششی استراحت کردند.
امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی بزرگسالان کشورمان از شرایط خوب میزبانی و اسکان خبر داد و گفت: به حمدا.. سفر خوبی داشتیم. در حال حاضر هیچ مشکلی نداریم و کلیه اعضای تیم در سلامتی کامل به سر می برند.
خدا رو شکر مشکل خروج از کشور فرهاد قائمی نیز با حمایت ها و کمک های سردار احمدی  مقدم رفع شد و موفق شدیم این بازیکن که ولاسکو تاکید داشت در این تورنمنت حتما تیم را همراهی کند را با خود به این مسابقات بیاوریم. امیدوارم شرایط همین طور پیش رود و بتوانیم در این تورنمنت به اهداف خود دست یابیم. این تورنمنت آخرین تورنمنت ما تا قبل از رقابت های قهرمانی آسیا در تهران می باشد و پس از آن فقط دو دیدار دوستانه با تیم ملی اسواکی خواهیم داشت. به همین دلیل از اهمیت ویژه ای برای ما برخوردار است.

Checkpagerank.net