" بسم الله الرحمن الرحیم " آخرین خبر از انحلال تیم والیبال پیکان - دوستدار علیرضا نادی
X
تبلیغات
رایتل
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

آخرین خبر از انحلال تیم والیبال پیکان

سه‌شنبه 15 شهریور 1390
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان: انحلال پیکان تصمیم مجمع هیئت مدیره است/ افزایش دستمزد بازیکنان در مقایسه با کارگران عادلانه نیست
محمود شیعی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان گفت: عدم حضور تیم پیکان در لیگ برتر والیبال امسال قطعی است زیرا این تصمیم به طور رسمی در مجمع هیئت مدیره گرفته شده است.

محمود شیعی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با اشاره به این موضوع که تصمیم انحلال تیم والیبال پیکان تصمیم فردی و یک نفره نیست، افزود: تصمیمات این مجمع با حضور اعضای آن و به صورت مشورتی با در نظر گرفتن مسائل اقتصادی و فنی اتخاذ می شود به طوری که پس از بررسی تمامی مسائل نسبت به اعلام نهایی و رسمی آ‌ن اقدام می کنند و تصمیمات به هیچ عنوان متکی به فرد خاصی نیست.

وی یادآور شد: ایران خودرو یک کارخانه تولیدی است ما امسال شاهد فقط افزایش 10 درصدی حقوق کارگران این مجموعه اما ارتقا صد در صدی والیبالیست ها بودیم به طوری که یک بازیکن تقاضای عقد قرارداد 400 میلیونی از ما کرده علاوه بر افزایش بی رویه دستمزدها یکی دیگر از مسائلی که اعضای هیئت مدیره را به اتخاذ این تصمیم مجاب کرد این بود که در والیبال امتیاز تیم های لیگ برتر هیچ ارزش خاصی ندارد به عنوان مثال در فوتبال ارزش امتیاز لیگ برتری هفت تا هشت میلیارد تومان است اما در والیبال تیم ها بدون هیچ گونه ضابطه ای اقدام به حضور در لیگ برتر و یا خداحافظی از آن می کنند و این امر باعث شده تا تیم های تازه وارد بدون توجه به سابقه دیگر تیم ها فضای نقل و انتقالات را به مشکل منفی تحت تاثیر قرار دهند.

وی تصریح کرد: به هیچ عنوان اختلاف سلیقه ای جزیی میان فدراسیون و باشگاه پیکان در اتخاذ این تصمیم نقشی نداشته است زیرا پیکان یک برند ملی است که در سطح جهان و آسیا مطرح شده است.

برای فدراسیون والیبال و سرپرستان و مدیران باشگاه پیکان متاسفم واقعا جای تاسف داره تیمی با این همه عنوان قهرمانی باید منحل بشه و به جای تیم والیبال تیم شمشیربازی،بوکس و یه تیم دیگه که الان حضور ذهن ندارم جایگزین بشه.آقای داورزنی گفتن سعی میکنیم تا چند روز آینده مانع از انحلال این تیم بشیم البته فکر نمیکنم که بتونن و به احتمال خیلی خیلی قوی پیکان منحل میشه مطمئنم.یه سوال دارم:چطور تیم ملی فوتبال هر بازی داشته باشه با هر تیم ضعیفی،هربازی تدارکاتی باشه پخش زنده میذارید ولی وقتی نوبت به والیبال که نماینده ایرانه میرسه نه از بازیهای ملی چیزی تو اخبارها گفته میشه و نه بازیها به صورت زنده پخش میشه؛با اینکارتون میخواید چی رو ثابت کنید؟میخواید روحیه تیم ملی رو خراب کنید؟؟؟؟خب چی بهتون میرسه؟؟؟؟مگرنه این تیم هم نماینده ایرانه؟مگرنه هر افتخاری که بیاره به نام ایرانه؟حالا چون فوتبال یا کشتی نیست این انصافه که این کار رو با والیبال بکنید؟یکی جواب منو بده!!!!
نمیدونم چی بگم از دست همه شما دلخورم اصلا انتظار چنین رفتاری رو نداشتم اونم برای پیکان قهرمان 7 دوره؟؟؟ .... نمیدونم چی بگم،هیچ حرفی نمیمونه جز اینکه بگم متاســـــــــــــفم برای همه کسانیکه میتونن مانع از انحلال پیکان بشن و دست روی دست گذاشتن متاسفم
:((

Checkpagerank.net