" بسم الله الرحمن الرحیم " والیبال جام ملتهای آسیا- تهران پیروزی ایران برابر افغانستان - دوستدار علیرضا نادی
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

والیبال جام ملتهای آسیا- تهران پیروزی ایران برابر افغانستان

پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

تیم ملی والیبال ایران مطابق انتظار نخستین دیدارش را در رقابتهای قهرمانی آسیا مقابل افغانستان با پیروزی پشت سر گذاشت.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیم والیبال ایران به عنوان مدعی اصلی قهرمانی در رقابت‌های والیبال آسیا از ساعت 18 و 30 دقیقه امروز برابر افغانستان به میدان رفت.

در حالی که احساس می‌شد ملی‌پوشان ایران در شروع این دیدار حریف خود را دست کم گرفته‌اند، افغان‌ها با حمایت تماشاگران پرشور خود تا 7 امتیاز اول بازی پایاپای میزبان پیش رفتند اما بعد از وقت استراحت فنی اول و جابه‌جایی نادی و موسوی از تیم ایران، ملی‌پوشان ایران به خود آمدند و موفق شدند تا 6 امتیاز از حریف خود پیش بیفتند. اما سرویس‌های پراشتباه تیم ایران اجازه نداد فاصله امتیازها با حریف حفظ شود و بازی خوب مصطفی فرهمند و سیا رحمانی از افغانستان، این تیم را به بازی برگرداند.

ایران گیم اول را 25 ـ 13 و گیم دوم را 25 ـ 19 و گیم سوم را 25 ـ 8 به پایان رساند و موفق شد در اولین دیدار خود با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی دست یابد. اگرچه تیم ایران در گیم اول و دوم پراشتباه ظاهر شد، اما گیم سوم با نمایش یک بازی مقتدرانه نشان داد یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این رقابت‌هاست.

در ترکیب تیم ایران امیر حسینی (پاسور)، فرهاد ظریف (لیبرو) و مهدی بازارگرد، سید محمد موسوی، علیرضا نادی، فرهاد نظری افشار، آرش کمالوند به میدان رفتند.

افغانستان نیز با لباس مشکی و حاشیه زرد از وجود بازیکنانی چون سیا رحمانی، هارون ابراهیمی، مصطفی فرهمند، لطف‌الله صادق، وحیدالله وحیدی و امیر سادات بهره می‌برد.


Checkpagerank.net