" بسم الله الرحمن الرحیم " هند سومین قربانی مردان ولاسکو در راه قهرمانی - دوستدار علیرضا نادی
X
تبلیغات
رایتل
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

هند سومین قربانی مردان ولاسکو در راه قهرمانی

شنبه 2 مهر 1390

http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/94e7420a-b3c7-44b8-901e-20a9d7eccd13/46546465.jpg


به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، تیم های ملی والیبال ایران و هند امروز در سومین مسابقه خود در رقابت های جام ملت های آسیا از ساعت 18:30 دقیقه در حضور بیش از 10 هزار علاقمند والیبال در سالن 12 هزار نفری آزادی برابر هم قرار گرفتند و ملی پوشان ایران موفق شدند با شکست حریف خود جواز حضور در جمع هشت تیم برتر مسابقات را کسب کردند.

شاگردان ولاسکو گیم نخست بازی را کمی متزلزل آغاز کردند. هندی ها هم که در برخی از لحظات بازی از ایران پیش بودند در پایان این گیم را با نتیجه 27 بر 25 به حریف خود واگذار کردند تا روحیه بازیکنان ایران با توجه به حمایت هواداران برای گیم های بعدی بیشتر شود. هندی ها در این گیم مانند همیشه پرتلاش ظاهر شدند و کمی ملی پوشان ایران را با مشکل مواجه کردند.

گیم دوم مسابقه را شاگردان ولاسکو بسیار خوب آغاز کردند و با زدن سرویس های هدفمند و قدرتی موفق شدند اختلاف خود را از همان ابتدا با حریف افزایش دهند و در پایان این گیم را با نتیجه 25 بر 17 به سود خود رقم بزنند. عملرد حمزه زرینی که روز گذشته کمتر به بازی گرفته شده بود در این گیم قابل توجه بود.

بازی در گیم سوم مساوی پیش رفت، اما این هندی ها بودند که موفق شدند امتیاز هشت را کسب کرده و وقت استراحت فنی اول را بگیرند. در ادامه مسابقه این بازیکنان تیم ایران بودند که جریان بازی را با حمایت های هواداران در دست گرفتند و ضمن کسب امتیاز 16 بر 15 وقت استراحت فنی دوم را گرفتند.

با این نتیجه تیم ملی والیبال ایران در مرحله دوم با تیم های هند، پاکستان و ژاپن همگروه می شود طبق برنامه روز یک شنبه در اولین مسابقه مرحله دوم خود به مصاف پاکستان خواهد رفت.
مسابقات روز شنبه به دلیل استراحت تیم ها تعطیل خواهد  بود.
شانزدهمین دوره مسابقات والیبال جام ملت های آسیا از 30 شهریور تا 7 مهر ماه در تهران برگزار می شود.

Checkpagerank.net