" بسم الله الرحمن الرحیم " اظهارنظر بازیکنان پس ازبازی ایران-چین - دوستدار علیرضا نادی
X
تبلیغات
رایتل
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

اظهارنظر بازیکنان پس ازبازی ایران-چین

سه‌شنبه 8 آذر 1390

ایران - چین


سه بازیکن تیم والیبال چین در گفتگو با سایت فدراسیون جهانی والیبال نظرات خود را در خصوص پیروزی بر ایران مطرح کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ایران امروز در رقابت‌های جام جهانی والیبال و انتخابی المپیک در"فوکوئوکا"ی ژاپن با حساب 3 بر صفر و با نتایج (19 بر 25)، (19 بر 25) و (17 بر 25) مقابل چین تن به شکست داد.

"جیانجون کوی"، کاپیتان تیم ملی چین در پایان این بازی گفت: بازی امروز خیلی خوب بود. ما فضا را تغییر دادیم و به برد رسیدیم. من از این پیروزی بسیار خوشحالم.

"ژی یوآن" نیز اظهار داشت: همه بازیکنان با کمال آرامش بازی کردند. ما مزد برتری خود را در این دیدار گرفتیم. ایران تیم خوبی است اما ما بهتر بازی کردیم.

"ویجون ژونگ"، دیگر بازیکن تیم ملی چین، گفت: همه بازیکنان با کمک یکدیگر توانستیم نتیجه خوبی مقابل ایران کسب کنیم. ما پیش از دیدار با ایران تمام بازی‌های خود را باخته بودیم و انگیزه پایینی داشتیم اما امروز وضع عوض شد. تمام تیم در شرایط خوبی بود و من خوشحالم از اینکه توانستیم انتظارات مربی را برآورده کنیم

بازیکنان ایران دلایل شکست مقابل چین در رقابت‌های جام جهانی و انتخابی المپیک را نداشتن تمرکز عنوان کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ایران امروز در "فوکوئوکا"ی ژاپن با حساب 3 بر صفر و با نتایج (19 بر 25)، (19 بر 25) و (17 بر 25) مقابل چین تن به شکست داد.

علیرضا نادی، کاپیتان تیم والیبال ایران در نشست خبری پایان بازی اظهار داشت: ما سرمست از پیروزی 3 بر صفر روز گذشته (مقابل مصر) بودیم. ما نتوانستیم در این دیدار تمرکز خود را حفظ کنیم و به همین علت بود که مقابل حریف خود شکست خوردیم.

مهدی بازارگرد نیز گفت: چینی‌ها در دیدار امروز به طرز باورنکردنی ظاهر شدند اما ما به گونه‌ای بازی کردیم که انگار خواب بودیم و نتواسنتیم به بازی بازگردیم.

Checkpagerank.net