" بسم الله الرحمن الرحیم " وزیر ورزش و جوانان در جمع مردان والیبال ایران - دوستدار علیرضا نادی
X
تبلیغات
رایتل
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

وزیر ورزش و جوانان در جمع مردان والیبال ایران

پنج‌شنبه 10 آذر 1390
http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/834eeeaa-f8ce-40b4-9204-1eed342f4e4f/IMG_5413.jpg

وزیر ورزش و جوانان جمهوری اسلامی، امشب به محض ورود به توکیو از فرودگاه به هتل محل اقامت تیم ملی والیبال ایران آمد و در نشستی  صمیمانه با ملی پوشان کشورمان به گفتگوی دوستانه پرداخت.

دکتر محمد عباسی در این جسله با ایراد سخنانی کوتاه ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به تقدیر و تشکر از والیبالیست های تیم ملی که با شگفتی آفرینی شان دل مردم ایران را شاد کردند پرداخت و علت حضور خود در کنار ملی پوشان والیبال را رساندن پیام محبت آمیز ملت و دولت ایران به اردوی تیم ملی عنوان کرد و افزود: کاری کرده اید که ساعت پنج و نیم صبح چراغ خانه ها روشن است و مردم به تماشای مسابقات شما نشسته اند. انصافا فضای رضایتمندی و نشاطی که در جامعه از نتایج خوب شما رقم خورده با هیچ یک از رشته های دیگر در این سالها قابل مقایسه نیست.

دکتر عباسی یادآور شد: با تمام مشغله هایی که داشتیم دل دل می کردیم تا فرصتی پیدا کنیم و از نزدیک حس همراهی قلبی مردم عزیز ایران را به شما برسانیم. مردم از شما ابراز خرسندی و تشکر کرده اند. در جلسه یکشنبه هیئت دولت هم وقتی بحث حضور ما در کنار شما مطرح شد، بحث و تحلیل اعضای کابینه درباره مسابقات و نتایج افتخارآمیز شما چنان در جلسه پا گرفت که برای دقایقی جلسه هیئت دولت را تحت الشعاع خود قرار داد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: من به عنوان شخص اول ورزش کشور اینجا هستم تا از طرف مردم و دولت از شما تشکر کنم و به همه شما عزیزان خدا قوت بگویم.

دکتر عباسی در بخش پایانی سخنانش از ملی پوشان کشورمان خواست تا در بازی های آینده، نه هیچ حریفی را دست کم بگیرند و نه مرعوب نام و نشان حریفی بشوند.

وی گفت: با ارامش کامل به میدان بروید و نهایت تلاش تان را برای پیروزی به کار بگیرید. ما هم در کنار شما هستیم تا بدانید تنها نیستید و از کوششی برای رسیدن به هدف تان دریغ نمی کنیم.

...........

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه که ساعت 21:30 به وقت محلی در سالن جلسات طبقه چهل و دوم هتل کیوپلازای توکیو برگزار شد، دکترمحمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال به ارائه توضیحاتی در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال ایران در جام جهانی پرداخت و سپس خولیو ولاسکو نیز لحظاتی با وزیر ورزش و جوانان کشورمان سخن گفت.

در انتهای این جلسه نیز کاپیتان تیم ملی ایران؛ علیرضا نادی به نمایندگی از تمام بازیکنان از حضور دکتر عباسی در جمع ملی پوشان والیبال تشکر کرد و این حضور را مایه دلگرمی اردوی ایران در ژاپن دانست.

این جلسه با تشکیل حلقه اتحاد و سردادن فریاد «ایران» و گرفتن عکس گروهی پایان یافت.

Checkpagerank.net