" بسم الله الرحمن الرحیم " آینده والیبال ایران در جهان درخشان است - دوستدار علیرضا نادی
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

آینده والیبال ایران در جهان درخشان است

سه‌شنبه 22 آذر 1390

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان گفت: آینده والیبال ایران در جهان درخشان است.

خبرگزاری فارس: آینده والیبال ایران در جهان درخشان است

علیرضا نادی در حاشیه تمرینات امروز تیم والیبال کاله مازندران برای رویارویی مقابل گسترش کشاورز تهران در هفته هشتم لیگ برتر والیبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در شهرستان آمل بیان داشت: شب گذشته نخستین تمرین خود را به همراه حمزه زرینی و فرهاد نظری افشار بعد بازگشت از مسابقات جام جهانی ژاپن در آمل انجام دادیم.


وی با اشاره به رقابت‌های جام جهانی 2011 ژاپن تصریح کرد: تیم ملی ایران بعد از سال‌ها تلاش و کوشش ملی‌پوشانش توانست در این دوره از رقابت‌ها لیاقت خود را به رخ جهانیان بکشاند.


نادیدر مورد سطح کمی و کیفی این دوره از مسابقات جهانی افزود: این رقابت‌ها از سطح کمی و کیفی بسیار بالایی برخوردار بود و میزبانی ژاپن فوق‌العاده بود.


دومین مدافع برتر دنیا در جام جهانی والیبال 2011 ژاپن گفت: قبل اعزام به ژاپن هیچ کدام از کارشناسان والیبال، بازیکنان ملی‌پوش و مردم کشورمان فکر نمی‌کردند که ما بتوانیم کشورهای قدرتمند و صاحب سبک والیبال دنیا نظیر لهستان یکی از قهرمانان لیگ جهانی، صربستان قهرمان اروپا و آرژانتین یکی از برترین تیم‌های آمریکای جنوبی را شکست دهیم و در مقابل ژاپن یکی از قهرمانان آسیا و مصر که همیشه ما را مغلوب می‌کرد عملکرد خیره‌ کننده‌ای داشته باشیم.


نادی اضافه کرد: از نظر من که چند سال کاپیتانی تیم ملی والیبال کشورمان را برعهده دارم، ایران یکی از برترین تیم‌ها از لحاظ انسجام، تاکتیک‌پذیری و تکنیک بود.


کاپیتان ملی‌پوش کاله مازندران که کاپیتانی تیم ملی والیبال را نیز برعهده دارد، در مورد مربیگری ولاسکو خاطرنشان کرد: خولیو ولاسکو یکی از مربیان طراز اول دنیا است که نقش بسیار بزرگی در نتایج ایران در جام جهانی داشت.


نادی ادامه داد: وقتی تیمی نتیجه می‌گیرد و عملکرد زیبایی از خود به نمایش می‌گذارد مطمئناً سرمربی باتجربه جهانی و کارآزموده پشت سر آن قرار دارد.


وی با اعلام اینکه این بستر این افتخار مهم از سال‌های قبل طرح‌ریزی شده، بیان داشت: مربیان گذشته تیم ملی در این افتخارآفرینی نقش داشتند و از چهار سال گذشته تیم ملی والیبال این هدف بزرگ را دنبال می‌کرد.


کاپیتان تیم والیبال کاله مازندران با اعلام اینکه ولاسکو یکی از برترین و بزرگ‌ترین مربیان حال حاضر دنیا است که جذب آن در دستور کار فدراسیون قرار داشت، اذعان داشت: با وجود این مربی و بازیکنان باتجربه و حرفه‌ای کشورمان آینده درخشانی پیش روی والیبال ایران اسلامی است.


نادی در بیان میزبانی ژاپن متذکر شد: میزبانی این کشور آسیایی بسیار مطلوب بود و واقعا لیاقت میزبانی در مسابقات سطح یک دنیا در رقابت‌های ورزشی آینده است.

Checkpagerank.net