" بسم الله الرحمن الرحیم " ولاسکو انتخاب کرد - دوستدار علیرضا نادی
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

ولاسکو انتخاب کرد

شنبه 12 فروردین 1391

خولیو ولاسکو اسامی دعوت شدگان به اولین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال کشورمان برای شرکت در رقابت های انتخابی المپیک را اعلام کرد.

nadi

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال پس از پایان اردوهای مقدماتی تیم ملی که با دعوت از پدیده های لیگ برگزار شد، خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی 34 بازیکن را برای شرکت در اولین مرحله اردوی آمادگی تیم های الف و ب کشورمان که از 14 فروردین آغاز می شود را اعلام کرد:


تیم الف ایران:


1- علیرضا نادی


2- سید محمد موسوی


3- میر سعید معروف


4- مهدی مهدوی


5- امیر غفور


6- فرهاد پیروت پور


7- حمزه زرینی


8- پویا فیاضی


9- فرهاد قائمی


10- مجتبی میرزاجانپور


11- سعید مصطفی وند


12- علیرضا جدیدی


13- فرهاد ظریف


14- مجتبی یوسفی

تیم ب ایران:


1- آرش کشاورزی


2- فرهاد سال افزون


3- فرزاد ملا بهرامی


4- محمدطاهر وادی


5- علیرضا سلیمانی


6- شهرام محمودی


7- رضا قرا


8- محمد حسن صنوبری


9- آرمین تشکری


10- سامان فائزی


11- مسعود غلامی


12- پیمان کریمی


13- علیرضا مباشری


14- عارف باقرزاده


15- محمدرضا حسینی پویا


16- مجتبی قلیزاده


17- مهدی کریمی


18- ناصر رحیمی


19- یاشار شاهینی


20-  حامد تاروردی (در صورت موافقت پزشک به جمع اردو نشینان اضافه می شود)

تمرینات تیم الف به سرمربیگری خولیو ولاسکو و تمرینات تیم ب به سرمربیگیری خوان سیچلو، تحت نظر خولیو ولاسکو هر روز در نوبت صبح و عصر برگزار می شود. همچنین ادواردو به عنوان بدنساز، احمد مساجدی به عنوان مترجم، علیرضا پیشیاره به عنوان ماساژور و رضا ابراهیمی، جهانگیر سید عباسی، ناصر شهنازی، مسعود آرمات و محمد وکیلی، غلامرضا مومنی مقدم به عنوان مربیان داوطلب در اردوی تیم ملی در این تمرینات حضور خواهند داشت که اردو به صورت سه روز تمرین و یک روز استراحت برگزار می شود.


مردان والیبال ایران 23 آوریل برابر با سوم اردیبهشت برای برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی عازم کشورهای اسلوونی و صربستان خواهد شد. تیم ملی والیبال در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت با تیم ملی اسلوونی و روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت با تیم ملی والیبال صربستان دو دیدار دوستانه برگزار می کند.


در صورت نهایی شدن اقدامات انجام شده جهت صدور روادید و ویزا، ملی پوشان کشورمان پس از صربستان جهت برگزار چند دیدار دوستانه به پورتوریکو سفر خواهند کرد و در نهایت چند روز مانده به آغاز رقابت های انتخابی المپیک دو دیدار دوستانه در شانگهای چین با تیم ملی این کشور برگزار می کنند.

لازم به ذکر است این مرحله از اردوی آمادگی تا مسابقات انتخابی المپیک که خرداد ماه سال جاری در توکیو ژاپن برگزار می شود، ادامه دارد تا در پایان این اردو از بین این 34 بازیکن، 14 نفر برای شرکت در رفابت های مذکور انتخاب شوند.

Checkpagerank.net