" بسم الله الرحمن الرحیم " برنامه مسابقات انتخابی المپیک اعلام شد - دوستدار علیرضا نادی
X
تبلیغات
پیکوفایل
رایتل
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

برنامه مسابقات انتخابی المپیک اعلام شد

سه‌شنبه 5 اردیبهشت 1391

http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/39a1929b-f1ac-4d0c-adfb-bbab99578c5e/GetImageCAWLW7VZ.jpg


کره جنوبی به عنوان نخستین حریف تیم ملی والیبال در مسابقات انتخابی توکیو معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات انتخابی المپیک 2012 لندن از 12 خردادماه در توکیو پایتخت کشور ژاپن آغاز می شود و به مدت 10 روز ادامه دارد.

تیم ملی والیبال کشورمان که جایگاه دوازدهم رده بندی جهانی این رشته ورزشی را در اختیار دارد، در نخستین بازی خود به مصاف کره جنوبی خواهد رفت که در جایگاه بیستم جهانی است.
ملی پوشان کشورمان در دومین بازی خود نیز به مصاف چین می رود که این تیم دو پله بالاتر از ایران در جایگاه دهم رده بندی جهانی قرار دارد. استرالیا که در جایگاه بیست و دوم این رده بندی قرار دارد سومین حریف تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات انتخابی المپیک 2012 لندن است.
یکی از نکات جالب برنامه این رقابت ها، دیدار دو تیم ژاپن و ایران در آخرین روز این مسابقات است که "خولیو ولاسکو" سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان نیز قبلا این موضوع را پیش بینی کرده بود. چرا که امکان دارد این بازی سرنوشت نهایی تیم های صعود کننده را تعیین کند.

این مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2012 لندن با حضور هشت تیم در توکیو برگزار خواهد شد که تا کنون حضور پنج کشور ایران، چین، کره جنوبی، استرالیا و ژاپن در این رقابت ها مسجل شده و سه نماینده دیگر نیز تا آغاز این رقابت ها به قید قرعه توسط فدراسیون جهانی والیبال مشخص خواهد شد.

قهرمان و بهترین تیم آسیایی این رقابت ها، جواز حضور در المپیک 2012 لندن را به دست خواهند آورد.
برنامه کامل مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2012 لندن در توکیو به قرار زیر است:


جمعه 12 خردادماه: استرالیا – تیم دوم قرعه
تیم سوم قرعه – چین
ایران – کره جنوبی
تیم اول قرعه – ژاپن


شنبه 13 خردادماه : تیم دوم قرعه – ژاپن
کره جنوبی – تیم اول قرعه
چین – ایران
استرالیا – تیم سوم قرعه


14 و 15 خردادماه تیم های شرکت کننده استراحت دارند.


سه شنبه 16 خردادماه: تیم سوم قرعه – تیم دوم قرعه
ایران – استرالیا
تیم اول قرعه – چین
ژاپن – کره جنوبی


چهارشنبه 17 خردادماه: تیم دوم قرعه – کره جنوبی
چین – ژاپن
استرالیا – تیم اول قرعه
تیم سوم قرعه – ایران


پنج شنبه 18 خردادماه: ایران – تیم دوم قرعه
تیم اول قرعه – تیم سوم قرعه
ژاپن – استرالیا
کره جنوبی – چین

جمعه 19 خردادماه تیم های شرکت کننده استراحت دارند.

شنبه 20 خردادماه : تیم دوم قرعه - چین
استرالیا – کره جنوبی
تیم سوم قرعه – ژاپن
ایران – تیم اول قرعه


یکشنبه 21 خردادماه : تیم اول قرعه – تیم دو قرعه
ژاپن – ایران
کره جنوبی – تیم سوم قرعه
چین – استرالیا

 

لازم به ذکر است تیم های اول، دوم و سوم قرعه به انتخاب  و قرعه فدراسیون جهانی والیبال در روز های آینده تعیین و معرفی می شوند.

Checkpagerank.net