" بسم الله الرحمن الرحیم " کاله میانمار را درهم کوبید - دوستدار علیرضا نادی
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

کاله میانمار را درهم کوبید

سه‌شنبه 13 تیر 1391

http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/82b4f713-889c-4464-9f4a-f4726750d115/IMG_2037.jpg


تیم والیبال کاله آخرین مسابقه خود در مرحله گروهی رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا را سه بر صفر از نماینده میانمار برد تا به عنوان تیم نخست گروه B  ، مسابقات مرحله بعدی را از روز جمعه آغاز کند.

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، کاله مسابقه خود برابر میانمار را امروز در65 دقیقه و با امتیازهای (۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر 11) برد.

بهروز عطایی، سرمربی کاله در این مسابقه برخلاف دیدارهای قبل از شهرام محمودی پشت خط زن خود استفاده نکرد و رضا قرا را از ابتدا وارد میدان کرد. در میانه های ست اول نیز عطایی سید عباسی را جایگزین معروف کرد.

تیم کاله در ست دوم فرهاد نظری افشار قدرتی زن ثابت خود را نیز در زمین نداشت و به جای او میلاد عبادی پور جوان به میدان آمد.

در این دیدار تقریبا راحت سرمربی کاله رفته رفته بازیکنان اصلی را بیرون کشید و تنها عادل غلامی تا پایان مسابقه از جمع بازیکنان اصلی در زمین حضور داشت.

کاله پس از این مسابقه، فردا و پس فردا را استراحت می کند  و روز جمعه با تیم دوم گروه D مسابقات که احتمالا تایلند خواهد بود مسابقه می دهد. دیدار نمایندگان ژاپن و تایلند عصر چهارشنبه برگزار می شود تا تکلیف تیم های صعود کننده گروه D مسابقات مشخص شود.

Checkpagerank.net