" بسم الله الرحمن الرحیم " جای خالی تیم ملی در المپیک احساس می شود - دوستدار علیرضا نادی
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

جای خالی تیم ملی در المپیک احساس می شود

پنج‌شنبه 12 مرداد 1391بازیکن باتجربه تیم ملی والیبال در مورد برگزاری دیدارهای دوستانه تیم ملی در روسیه و لهستان گفت: بازی هایی که تیم ملی در این دو کشور برگزار کرد بازی های بسیار خوب و سطح بالایی بود.

علیرضا نادی در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران ادامه داد: تمامی تیم هایی که در این تورنمنت حضور داشتند تیم های المپیکی بودند اما متأسفانه تیم ملی نتوانست در این دیدارها به نتیجه دلخواه خود برسد در صورتی که حقمان بود در یک الی دو بازی این تورنمنت برنده شویم.

نادی در مورد دستاوردهای تیم ملی از حضور در این تورنمت بیان داشت: نقاط ضعفمان در این تورنمنت کاملاً مشخص شد، تیم ملی در دریافت ها مشکل دارد و برای برطرف شدن این ضعف ولاسکو تمرینات تیم ملی را در این نقطه زیادتر کرده است

بازیکن باتجربه تیم ملی در مورد آغاز بازی های المپیک و عدم حضور تیم ملی ایران در این رقابت ها گفت: واقعاً جای تیم ملی ایران در این رقابت ها خالی است در صورتی که تیم ملی شایسته حضور در المپیک بوده و نسبت به بعضی از تیم های حاضر در المپیک نیز وضعیت بهتری دارد.

وی در مورد حضور تیم ملی در لیگ جهانی افزود: ما المپیک را از دست دادیم و در حال حاضر تنها امیدمان این است که در لیگ جهانی موفق شویم تا دیگر شرمنده مردم نشویم. نادی در مورد برنامه بعدی تیم ملی بیان داشت: در حال حاضر برنامه بعدی تیم ملی حضور در لیگ جهانی است و برای موفقیت در این رقابت ها بعد از پایان بازی های تدارکاتی که در روسیه و لهستان برگزار شد، تمریناتمان آغاز شده است.

Checkpagerank.net