" بسم الله الرحمن الرحیم " انگیزه حضور در لیگ جهانی، کیفیت بازیکنان لیگ را بالا برده است - دوستدار علیرضا نادی
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

انگیزه حضور در لیگ جهانی، کیفیت بازیکنان لیگ را بالا برده است

دوشنبه 15 آبان 1391

کاپیتان تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: انگیزه حضور در لیگ جهانی باعث بهتر شدن کیفیت بازی بازیکنان تمامی تیم های لیگ برتری شده است.

"علیــرضا نادی" در خصوص اولین پیروزی تیمش در فصل جدید لیگ برتر والیبال، اظهار کرد: پس از دو بازی که واگذار کرده بودیم، مصمم بودیم تا در بازی با آلومینیوم پیروز شویم. حریف ما هم تیم خوب و منظمی بود و چند بازیکن باتجربه داشت اما بچه های ما زحمت زیادی کشیدند تا تیم با بازی بهتر نسبت به حریف به برتری دست یابد.

وی با اشاره به اینکه امسال بیشتر تیم های حاضر در لیگ برتر والیبال کشور خوب و قوی هستند، خاطرنشان کرد: به نظر من 70-80 درصد تیم های لیگ خوب هستند و تیمی نیست که بتواند به راحتی و با نتیجه 3 بر صفر پیروز یک دیدار شود. شاید امسال به ندرت چنین نتیجه ای پیش بیاید. فکر می کنم امسال اکثر تیم ها خوب و قابل احترام هستند چراکه بازیکنان آنها با انگیزه حضور در لیگ جهانی برای تیم خود بازی می کنند که باعث افزایش کیفیت تیم ها و خود بازیکنان شده است.

کاپیتان تیم والیبال شهرداری ارومیه در خصوص شروع ضعیف این تیم در لیگ امسال و دو باخت در دو هفته ابتدایی لیگ، گفت: فکر می کنم این شرایط طبیعی است. برخی از تیم ها هستند که لیگ را خوب شروع نمی کنند و برعکس برخی دیگر شروع بهتری دارند. سال گذشته نیز این اتفاق برای ما در تیم کاله افتاد و لیگ را خوب آغاز نکردیم اما شما دیدید که در نهایت این تیم قهرمان شد.

وی ادامه داد: احساس می کنم تیم ما بهتر و بهتر می شود و انشاءالله با کمک خدا و حمایت مردم خونگرم ارومیه، وضعیت تیم در آینده بهتر از این خواهد شد.

Checkpagerank.net