" بسم الله الرحمن الرحیم " علیــرضا نادی و تیم ملی - دوستدار علیرضا نادی
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

علیــرضا نادی و تیم ملی

دوشنبه 30 بهمن 1391

علیــرضا نادی :

برای حضور در تیم ملی نیاز به دعوت ندارم.
علیــرضا نادی کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: از سوی "امیر خوش خبر" سرپرست در خصوص آغاز تمرینات تیم ملی هنوز تماسی با من گرفته نشده اما شاید ولاسکو معتقد است که من نیاز به استراحت کوتاه مدت دارم.
وی یادآور شد: من در طول بازی های دور برگشت دیدار با پیکان از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شدم، اگر هم به این اردو دعوت می شدم به طور عملی نمی توانستم در تمرینات حضور موفقی داشته باشم.

*هیچ آدمی از عشقش خسته نمی شود.
کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در پاسخ به این سئوال که آیا به دلیل فشردگی مسابقات در سطح ملی و باشگاهی دچار خستگی شده اید؟ گفت: من عاشق رشته والیبال هستم و فکر نمی کنم آدمها از عشقشان خسته شوند، البته به دلیل بالا بودن سطح مسابقات و مصدومیت تا حدودی نیاز به استراحت دارم.

*اگر دعوت نشوم طبیعی است. 
وی تصریح کرد: اگر هم در یک برهه ای از زمان به تیم ملی دعوت نشوم این امر طبیعی است چون بالاخره یک روزی باید ما هم از تیم ملی کنار گذاشته شده و نیروهای جوان جایگزین ما شوند اما به طور کلی فکر نمی کنم در این برهۀ زمانی بخواهند من را از تیم ملی کنار بگذارند.
وی اظهار داشت: به نظرم چون قرار است نیروهای جوان در این اردو حضور داشته باشند نام من در لیست مدعوین نیست.

*با تیم ملی عجین شده‌ام .
دفاع وسط تیم ملی والیبال خاطر نشان کرد: حتی اگر نام من در لیست دعوت شدگان نباشد بازهم در اردوها شرکت می‌کنم برای من حضور در تیم ملی ربطی به دعوت شدن و نشدن ندارد. 
Checkpagerank.net