" بسم الله الرحمن الرحیم " ایران جزءتیمهای برتر والیبال باشگاه‌های آسیا خواهدبود - دوستدار علیرضا نادی
X
تبلیغات
رایتل
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

ایران جزءتیمهای برتر والیبال باشگاه‌های آسیا خواهدبود

پنج‌شنبه 6 مرداد 1390
سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: نمایندگان ایران، قطر و قزاقستان شانس زیادی دارند تا در مکان‌های اول تا سوم جام باشگاه‌های آسیا قرار بگیرند.


پیمان اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در خصوص شرایط تیم والیبال پیکان و برتری برابر تیم چانگ تایلند در آخرین بازی مرحله مقدماتی اظهار داشت: برابر نماینده تایلند بسیار هماهنگ‌تر از گذشته ظاهر شدیم و با بازی خوب بازیکنان موفق شدیم با اقتدار به مرحله حذفی صعود کنیم.
وی ادامه داد: والیبال رشته‌ای است که بازیکنان آن باید بسیار با هم هماهنگ باشند و با توجه به مسابقه‌ای که برابر چانگ برگزار کردیم خیالم کمی از بابت ایجاد هماهنگی بین بازیکنان راحت شد. در آخرین بازی مرحله مقدماتی به ترتیب در دفاع روی تور، حمله،سرویس و ... بازیکنان عملکرد خوبی داشتند.
سرمربی تیم والیبال پیکان خاطرنشان کرد: از گروه سختی به دور دوم صعود کردیم و معتقدم 3 تیم از این گروه به نام‌های ایران، قطر و قزاقستان شانس زیادی برای قرار گرفتند در مکان های اول تا سوم را دارند.
اکبری با اشاره به بازی مرحله دوم برابر نماینده ویتنام یا اندونزی عنوان کرد: برایم فرقی نمی‌کند که با چه تیمی بازی خواهیم کرد؛ هدف مان پیروزی است و باید تمام تیم‌ها را شکست دهیم. سبک بازی این دو تیم نزدیک به هم است و شناخت نسبی از آنها داریم.
وی درخصوص مشکلات میزبانی افزود: مهم‌ترین مشکل ما در بحث تغذیه است که البته برای مواجه نشدن با آن تدابیری اندیشیده و از تهران با خود غذاهای کنسروی آورده بودیم.
رقابت‌های والیبال جام باشگاه‌های آسیا امروز با برگزاری دیدار تیم‌های پیکان و تیم چانگ تایلند پیگیری شد که شاگردان پیمان اکبری موفق شدند پنجمین پیروزی خود را در این دوره از مسابقات کسب کنند.
خودروسازان در این مسابقه با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25بر 18و 25بر 19و 25بر 18نماینده تایلند شکست دادند.
رقابت‌های والیبال جام باشگاه‌های آسیا شنبه در پالمبانگ اندونزی آغاز شده است و تا 8 مردادماه در این شهر ادامه می‌یابد. تیم والیبال پیکان با کسب 6 عنوان قهرمانی باشگاه‌های آسیا پرافتخارترین تیم حاضر در این مسابقات است.

Checkpagerank.net