" بسم الله الرحمن الرحیم " لیگ برتر والیبال 14 تیمی شد - دوستدار علیرضا نادی
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

لیگ برتر والیبال 14 تیمی شد

سه‌شنبه 25 مرداد 1390
مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور امروز در محل فدراسیون والیبال برگزار شد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران حاضر در محل برگزاری این مراسم، جلسه قرعه کشی مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، امروز در محل فدراسیون با حضور "محمدرضا داورزنی" رئیس فدراسیون والیبال، منوچهر پورحسن، خلیل یگانه مجد رئیس و دبیر سازمان لیگ و همچنین نمایندگان و برخی مدیرعاملان 14 تیم شرکت کننده در لیگ برتر برگزار شد.

در این نشست از تیم مدعی و خبرساز داماش گیلان خبری نبود. شاید مسئولان این باشگاه با غیبت در این جلسه پاسخ تمامی شایعات و اگرهای مبنی بر حضور و یا انصراف از لیگ برتر را دادند و در خاموشی و خیلی محترمانه گفتند نمی آئیم.

مراسم قرعه کشی با حضور 14 تیم برگزار و به این ترتیب عدد 14 برای مسابقات حرفه ای والیبال باشگاه های ایران در سال جاری ثبت شد، مسئولان سازمان لیگ تصمیم گرفتند که مسابقات امسال به صورت دوره ای برگزار شود.

براساس قرعه کشی انجام شده جایگاه های تیم ها در جدول مشخص و براساس آن بازی ها تنظیم شد به طوری که تیم های پیکان، بانک کشاورزی، شهرداری تبریز، شهرداری ارومیه، سایپا، پیشگامان کویر یزد، آلومینیوم المهدی بندرعباس، مناطق نفت خیز جنوب، گیتی پسند اصفهان، مشهد، باریج اسانس کاشان، کاله آمل، کرمان و گنبد به ترتیب جایگاه های اول تا چهاردهم را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است، تمامی تیم های شرکت کننده بجز تیم های کرمان و مشهد، اقدام به پرداخت مبالغ ورودیه خود کرده اند.
خدا را شکر که پیکان هم حضور داره بدون پیکان که کاپیتان نادی هم توش بازی میکنه اصلا لیگ معنی نداشت

Checkpagerank.net