" بسم الله الرحمن الرحیم " علیرضا نادی: ژاپن را با فکر شکست دادیم نه احساس - دوستدار علیرضا نادی
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

علیرضا نادی: ژاپن را با فکر شکست دادیم نه احساس

چهارشنبه 6 مهر 1390

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران آنالیز خوب ژاپن را دلیل اصلی موفقیت برابر این تیم خواند و گفت: در این بازی و در تمام دقایق فکر و ذهن خود را به کار گرفتیم و به دور از احساس بازی کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا نادی در نشست خبری دیدار امشب تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن اظهار داشت: در بزرگی ژاپن شکی نیست این تیم علاوه بر چند عنوان قهرمانی آسیایی حضور مرتب در لیگ جهانی و مسابقات قهرمانی جهان را تجربه کرده است اما ما امشب به لطف آنالیز خوبی که روی این تیم انجام شده بود موفق به پیروزی شدیم.

وی تاکید کرد: امشب در تمام دقایق برای ناکام کردن ژاپن از فکر و ذهن خود استفاده کردیم و هرگز وارد مسائل احساسی نشدیم. این اولین بار بود که به این راحتی برابر ژاپن بازی کردیم. ژاپن همیشه و در هر شرایطی از تیم های خوب و مدعی قهرمانی بوده است.

نادی تاکید کرد: پیروزی امشب فقط به خاطر قدرت تیم خودمان بود. ما در حمله خیلی خوب کار کردیم و در دفاع اسپک و سرویس هم برنامه داشتیم. خوب بازی کردیم تا پیروز شویم چون هدفمان قهرمانی است.

دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن در رقابتهای قهرمانی آسیا دوشنبه شب در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی با پیروزی 3 بر صفر تیم کشورمان به پایان رسید.

Checkpagerank.net