" بسم الله الرحمن الرحیم " امروز یکی از بهترین روزهای زندگی ام بود - دوستدار علیرضا نادی
    لوگوی وبلاگ دوستدار علیرضا نادی

امروز یکی از بهترین روزهای زندگی ام بود

دوشنبه 20 شهریور 1391

http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/eaf3afec-cd18-44d1-907b-a94213eea7f7/vertical.jpgسرگروه تیم ملی والیبال کشورمان گفت: پیروزی در برابر ژاپن و صعود به لیگ جهانی یکی از بهترین روزهای زندگی ام را رقم زد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، "علیرضا نادی" بعد از پیروزی دوم در برابر تیم ژاپن و صعود ایران به لیگ جهانی در گفتگو با خبرنگاران افزود: بچه ها در بازی امروز در برابر ژاپن خیلی خوب بازی کردند و علت آن هم این بود که از قبل با نقاط ضعف و قوت تیم ژاپن آشنا بودیم.
وی تاکید کرد امیدوارم در لیگ جهانی نماینده شایسته باشیم و یقین داشته باشید که تیم ملی والیبال ایران تنها برای حضور در این مسابقات راهی لیگ جهانی نمی شود.
وی در خصوص نیازهای والیبال ایران برای حضور در لیگ جهانی نیز گفت: آرزوی من ماندن ولاسکو در تیم ملی والیبال در لیگ جهان است. از مسئولین نیز تقاضا دارم این خواسته والیبال را محقق سازند. دومین نیاز ایران در لیگ جهانی بازی های تدارکاتی که ولاسکو در این زمینه نیز می تواند بازی های خوبی تدارک ببیند.
نادی در باره نقش ولاسکو در پیروزی ایران گفت: قبل از حضور ولاسکو جز بهترین تیم های آسیا بودیم اما اکنون علاوه بر قهرمانی به لیگ جهانی راه یافتیم. ولاسکو تاثیر زیادی در کسب این عنوان ها دارد.
سرگروه تیم ملی والیبال در باره امکانات والیبال ایران و اختلاف سطح آن با والیبال دنیا گفت: باید امکانات ایران تقویت شود تا ما در لیگ جهانی با قدرت از اعتبار والیبال ایران دفاع کنیم.
وی در پایان با ابراز گلایه از برخی اظهار نظر ها در مورد پیروزی تیم ملی والیبال ایران در برابر ژاپن گفت: ژاپن تیم ضعیفی نبود بلکه ایران خیلی قدرتمند شده است. در گذشته ما آرزو داشتیم که از این تیم امتیاز یک ست را بگیرم اما اکنون ژاپنی ها در آرزو کسب امتیاز یک ست از تیم والیبال ایران هستند.
تیم ملی والیبال ایران امروز در دومین بازی خود با ژاپن در چارچوب مسابقات انتخابی لیگ جهانی سه بر صفر این تیم را شکست داد و راهی لیگ جهانی سال 2013 شد.


تبریک میگم کاپیتان نادی عزیز.ایشالله توی لیگ جهانی هم بدرخشید

Checkpagerank.net